Ik werk in een ziekenhuis als verpleegkundige in een heel leuk team. Nu zijn er de laatste maanden een paar nieuwe artsen en nieuwe verpleegkundigen aangenomen. Dit heeft het team een beetje overhoop gehaald, dat merkten we al na een paar dagen. De artsen en verpleegkundigen die bij ons zijn komen werken houden er een heel andere manier van werken op na als dat wij al jaren gewend waren. Dat geeft op zich niet maar als het gewoon allemaal maar wordt gedaan zonder dat er over wordt gecommuniceerd dan kan het weleens wat spanningen in het team opleveren. En dat deed het dan ook zeker. Een van mijn collega’s stond zelfs op een gegeven moment op het punt om ontslag te gaan nemen omdat ze het niet meer zag zitten met de nieuwe collega’s. Ik had er eerlijk gezegd ook meer last van dan dat ik wilde toegeven, ik pas me vaak snel aan aan veranderingen maar deze keer trok ik het ook niet. We hadden al een paar keer geprobeerd om het onderling tijdens vergaderingen die extra ingelast werden op te lossen maar dat werkte niet. Dus besloot onze leidinggevende ons een communicatie training te gaan laten volgen via anker-kompas.nl. Ze bieden een communicatie training met open inschrijving en voor hele teams. Het is een heldere en makkelijk toepasbare communicatie training waar wij als team veel aan hebben gehad gelukkig. We hebben geleerd tijdens de communicatie training om onszelf beter te verwoorden en om de samenwerking als team zijnde te versterken. Ze willen van tevoren weten wat u van zo een communicatie training verwacht zodat ze hierop kunnen inspelen. Tijdens de communicatie training bieden ze ook meer dan alleen maar betere gespreksvaardigheden bijvoorbeeld. Dat is iets dat wij nodig hadden, meer dan de gespreksvaardigheden want die hebben we over het algemeen allemaal wel. Alles vult u vantevoren in op een intake formulier en hier gaan zij mee aan de slag. Een mooi concept en een unieke manier van het voorbereiden van een goede communicatie training.
Heeft uw team ook op korte termijn een communicatie training nodig?
Dan is het zeker de moeite waard om deze site een keertje te bezoeken. Wij als team zijn er alleen maar beter en sterker uit gekomen en hebben nu een veel betere communicatie. Er zullen altijd dingen zijn maar we weten nu hoe we daaruit moeten komen en dat betekent veel voor ons.
Interesse in een communicatie training of andere training via dit bedrijf?
Als u meer wilt weten, dan kunt u op de site kijken want:
- Ze bieden goede trainingen aan voor bedrijven, ook op persoonlijk gebied gericht.
- Ze willen van tevoren weten wat u van hen verwacht en wat de wensen zijn.
- Ze zijn goed bereikbaar en hebben kundige mensen in dienst.
Wij zijn wat betreft onze afdeling in het ziekenhuis erg blij dat we deze training hebben kunnen volgen. We begrijpen elkaar nu een stuk beter en kijken gelukkig weer er naar uit om met elkaar samen te mogen werken. Wij zijn daarom blij dat wij actie ondernomen hebben.